środa, 18 grudnia 2013

28 tydzien i 5 dzień

Witajcie . U nas wszystko dobrze mój Antoś ma już nazwisko po tatusia ;-) tak 13.12.2013 pobralismy się;-) był to wspaniały dzień pełen emocji jak i uśmiechu i płaczu . Żałuję strasznie że nie mogło być mojej mamy ale wierze że bóg pozwolił jej uczestniczyć w tej uroczystości... Kochamją i tesknie za nią... Mam wspaniałego męża i już się nie mogę doczekać aż zobaczę synka;-) trwają przygotowania do świat , już rozgląda się za prezentami. Dla anka mamy już wszystko . Nareszcie;-) lozeczko również mamy wybrane będzie białe zwyczajne szczegółowe ;-) moje lozeczko ze snow;-)

10 komentarzy:

 1. teraz z perspektywy czasu żałuję, że nie wzięłam ślubu będąc w ciąży, ułatwiłoby to wiele urzędowych spraw:) Dlatego gratuluję i szczęścia życzę;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę dużo dobrego na Nowej Drodze Życia ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i dużo szczęścia! ;)

  Co do ćwiczeń w czasie karmienia piersią. Jeszcze nie ćwiczę, ale zacznę. I fakt, wytwarza się wtedy w mleku jakiś tam kwas, ale czytałam, że można karmić 2 godziny po ćwiczeniach czy jakoś tak. (muszę jeszcze doczytać na ten temat) A na wszelki wypadek przed ćwiczeniami zawsze można mleczko odciągnąć. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze zycia!! Piekna data - dzien moich urodzin ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę wszystkiego, co najpiękniejsze na tej Nowej Drodze Życia! :)

  OdpowiedzUsuń